- Black inkjet cartridge
- Compatible with DCP-J4110DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4610DW MFC-J4710DW
- MFC-J6000 series
- 600 page yield
<
>
Brother LC123BK Inkjet Cartridge Black LC123BK
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J4610 DW, MFC-J4410 DW, MFC-J4510 DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black ink page yield | 600 pages |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Country of origin | Philippines |
| Width | 25 mm |
| Depth | 90 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 47 g |
| Package weight | 80 g |
| Pallet gross height | 14.5 cm |
| Products per pallet | 3000 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 30 pc(s) |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet gross weight | 249.6 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Ink |
