<
>
Dell Latitude 5430 14 Inch Full HD i7-1265U 16GB 256GB Windows 10 Pro Notebook
Product Code: 8DEVH7WR
Product Unit: Each
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Colour | Grey |
| Weight | 1.36kg |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Processor | Intel i7-1265U |
| HDD | 256GB |
| Manufacturer | Dell |
| Screen Size | 14in |
| Dimensions (WxDxH) | 321.35x212x20.9mm |
Product Information
| Type | Laptop |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.