- A4 White 14mm plastic binding combs - 25 pack
<
>
Fellowes 14mm Plastic Binding Combs - White Bx25
Product Details
General Information
| Colour | White |
| Document Size | A4 |
| Diameter/Spine Width | 14mm |
| Dimensions | 14x14x300mm |
| Manufacturer | Fellowes |
| Max Capacity | 110 Sheets |
| Material | Plastic |
| Weight | 10g |
Product Information
| Brand | Fellowes |
| Type | Binding Spines & Combs |
Description
*** CLEARANCE ITEM - LIMITED STOCK AVAILABILITY AT THIS PRICE ***
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
