- StockCode: KF81074
<
>
Flexi Swivel Chair Green
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Colour | Green |
| Chair Colour | Green |
| Dimensions (WxDxH) | 630x530x825-935mm |
| Form | Chair |
| Recommended Weight Limit | 115kg |
| Leg Type | Swivel Base |
| Manufacturer | VOW |
| Seat Height | 825-935mm |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| With Arms | No Arms |
Product Information
| Brand | Jemini |
| Type | Canteen Furniture |
Description
Slimline stylish functional and multi-purpose.Flexi enhances bistro breakout or café areas. frame.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
