People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Size | 1200x900mm |
| Dimensions | 1200x900mm |
| Frame | Aluminium Frame |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Board Size | 1200x900mm |
| Board Surface | Felt Board |
| Colour | Blue |
| Manufacturer | Franken GmbH |
Product Information
| Brand | Franken |
| Type | Display Board |
Description
X-tra Line Felt Noticeboard. Single sided blue felt. Silver anodised aluminium frame with plastic corners. Dim 120x90cm
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
