- Fix your notices, memos, photos with push pins
- Silver anodised aluminium frame
<
>
Felt Pinboard Xtra 90x60cm blue
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Size | 900x600mm |
| Colour | Blue |
| Board Surface | Cork Board |
| Board Size | 900x600mm |
| Fixing | Wall Mounted Board |
| Frame | Aluminium Frame |
| Dimensions | 900x600mm |
| Manufacturer | Franken GmbH |
Product Information
| Brand | Franken |
| Type | Display Board |
Description
Felt-Pinboard X-tra Line. Size: 90x60 cm Colour: blue
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
